ЗДО №3, "Сонечко", Хмільник
Хмільник, Вінницька область

Про організацію профілактичної роботи щодо попередження травматизму і зниження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу

завантаження

управління освіти хмільницької міської ради

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОЧОК) № 3 « СОНЕЧКО»  м. ХМІЛЬНИКА ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

НАКАЗ

 

 04.01.2021                                                                                                   № 7

Про організацію профілактичної

роботи щодо попередження

травматизму і зниження

захворюваності серед учасників

навчально-виховного процесу   

 

Відповідно до законів України «Про освіти» від 23.05.91 р.  № 1060-ХІІ (із змінами), «Про охорону праці» від 14.10.92 р. № 2694-ХІІ (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України «Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» від 25.08.2004 р. № 1112 (із змінами) з метою забезпечення здорових, безпечних умов навчання, виховання і праці та запобігання травматизму учасників навчально-виховного процесу.

НАКАЗУЮ:

1.Здійснювати зв'язок з органами виконавчої влади та громадськими організаціями щодо запобігання травматизму і зниженню захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу. Постійно.

2.Забезпечувати виконання всіма працівниками дошкільного навчального закладу нормативно-правових актів з охорони  праці, трудового законодавства. Постійно.

3.Призначати повторну перевірку знань працівників дошкільного навчального закладу з охорони праці у разі виявлення порушення трудового законодавства, правил і норм з охорони праці, вимог безпеки проведення навчально-виховного процесу.

4.Звітувати з питань профілактики травматизму, зниження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу, виконання заходів розділу з охорони праці колективного договору на батьківських конференціях, зборах трудового колективу.

5.Обговорити і схвалити комплексний план поліпшення умов, охорони праці та санітарно-оздоровчих заходів у дошкільному навчальному закладі на 2021рік .

6.Організовувати вивчення, узагальнення і поширення передового досвіду з охорони праці, питань дотримання трудового законодавства.

7. Притягати до дисциплінарної, адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності працівників, винних у порушенні законодавства про охорону праці.

8. Завгоспу  Пугачу О.І:

8.1. Не дозволяти залучення працівників дошкільного навчального закладу до господарських робіт без обстеження робочих місць.

8.2. Забезпечити виконання заходів щодо дотримання техніки безпеки при виникненні  небезпечних ситуацій, які можуть  призвести до травмування учасників навчально-виховного процесу (накопичення снігу на покрівлях, падіння бурульок, гілок дерева, перекриття покрівель тіньового навісу тощо). Терміново.

8.3. Забезпечити належне утримання будівель і споруд, обладнання та устаткування, моніторинг, їх технічного стану.

9. Вихователю-методисту Бялківській Н.М.:

        9.1. Несе відповідальність за безпеку життєдіяльності педпрацівників та вихованців, 

інструктує вихованців з питань безпеки життєдіяльності, протипожежної безпеки.

9.2. Контролює виконання заходів з питань безпеки життєдіяльності серед батьків та вихованців ДНЗ;

9.3. Забезпечує контроль за дотриманням Інструкції під час використання технічних засобів навчання;

9.4. У випадках відсутності завідуючої виконує її функціональні обов’язки з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці та ТБ;

10. Контроль за виконання цього наказу залишаю за собою.

 

Завідувач                                                         С.М. Погорелова


 

 З наказом ознайомлені                                     Н.М. Б’ялківська

                                                                    

                                                                                О.В. Пугач О.І

 

Логін: *

Пароль: *