ЗДО №3, "Сонечко", Хмільник
Хмільник, Вінницька область

Про підсумки підготовки працівників ДНЗ №3 з питань цивільного захисту у 2020 навчальному році та завдання на 2021 навчальний рік

Управління освіти хмільницької міської ради

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОЧОК) № 3 « СОНЕЧКО»  м. ХМІЛЬНИКА ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

НАКАЗ

 

 

04.01.2021                                                                    №20

 

Про підсумки підготовки працівників ДНЗ №3

 з питань цивільного захисту у 2020  навчальному

 році та  завдання на 2021 навчальний рік

 

 

     На виконання вимог Кодексу цивільного захисту, Постанови КМУ від 9 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», інших нормативно -  правових актів, розпоряджень керівника ЄДС ЦЗ керівництвом ДНЗ №3 проводилась робота щодо забезпечення готовності  всіх працівників  до дій у надзвичайних ситуаціях.

     Навчання працівників з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях здійснювалось відповідно до програми загальної підготовки.

     Основні заходи підготовки з цивільного захисту у 2018 навчальному році в цілому виконані.

      З метою покращення  якості організаційної, теоретичної, і практичної роботи по виконанню заходів  цивільного захисту, своєчасного вжиття заходів щодо попередження виникнення НС та на виконання розпорядження керівника ЄДС ЦЗ щодо організації підготовки та навчання населення області до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій на 2020 рік, а також здійснення заходів цивільного захисту в ДНЗ №3,

 

наказую:

 

 1. Основним завданням здійснення заходів цивільного захисту в ДНЗ №3 у 2020 навчальному році вважати його готовність до дій за призначенням при загрозі виникнення або виникненні надзвичайної ситуації.

 

 1. Посадовій (призначеній) особі (керівнику підрозділу ) з питань цивільного захисту Б’ялківській Н.М. до  11.01.2021р. уточнити, при необхідності доопрацювати  всю документацію з питань цивільного захисту. 

 

 1. Відповідно до вимог керівних документів з особами під час прийняття на роботу та працівниками до 20 січня поточного року провести інструктаж  з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

     Допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань цивільного захисту, зокрема з пожежної безпеки, забороняю.

 

 1. Навчання персоналу здійснювати згідно відповідних типових програм підготовки та вимог керівних документів.  

Заняття проводити в кожну другу середу  місяця з 14до 15 години.

Керівникам навчальних груп Постернак Ю.М. та Коломієць Я.К. забезпечити ведення необхідної документації з питань організації навчання  ( відповідну тематику та розклади занять, журнали навчання, план – конспекти занять, графіки консультацій тощо).

 

    

 

 1.  Посадовій (призначеній) особі (керівнику підрозділу ) з питань цивільного захисту Б’ялківській Н.М. взяти під особистий контроль підготовку осіб керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту в навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області за відповідними програмами з функціонального навчання згідно плану.

 

 1. Спеціальні об’єктові навчання (тренування) з питань цивільного захисту зі спеціалізованими службами і формуваннями цивільного захисту та органами управління ними провести у відповідності до рішення керівника Хмільницької ланки територіальної  підсистеми ЄДС ЦЗ.

Графік проведення спеціальних навчань (тренувань) до лютого 2021р.посадовій (призначеній) особі (керівнику підрозділу ) з питань цивільного захисту подати на затвердження після попереднього погодження з місцевим органом виконавчої влади, органом місцевого самоврядування та структурним підрозділом управління ДСНС у Вінницький області (у містах і районах).

 

 1. У ДНЗ незалежно від чисельності працюючих замість  спеціального навчання щорічно проводити тривалістю до 8 годин тренування персоналу щодо дій у надзвичайних ситуаціях (об’єктове тренування).

Об’єктові тренування з працівниками дошкільного закладу проводити як «Тиждень безпеки дитини» та «День цивільного захисту» в терміни, визначені вищестоящим департаментом (відділом) освіти – за окремим наказом.

 

 

 1. Тренування персоналу суб’єкту господарювання у діях на випадок пожежі (протипожежні тренування) проводити двічі на рік за окремими наказами.

 

 1. На об’єктах підвищеної небезпеки додатково у травні провести тренування усього персоналу з ймовірних аварійних ситуацій, що передбачені планами локалізації і ліквідації аварій (проти аварійні тренування і навчальні тревоги).

 

 1. Місячник цивільного захисту провести з 17 вересня по 17 жовтня з залученням всього персоналу (підприємства, установи, організації, закладу). Відповідальність за підготовку, організацію та  проведення заходів місячника покласти на вихователя-методиста  Б’ялківську Н.М.
 2. Керівникам структурних підрозділів  продовжити роботу щодо створення відповідних належних і діяльних умов захисту персоналу  від можливих наслідків можливих надзвичайних ситуацій, та вдосконалення і забезпечення навчально-матеріальної бази цивільного захисту.

 

 

 1. До грудня 2021 р. інформувати (вищестоящий керівний орган) про результати підготовки суб’єкту господарювання  з цивільного захисту  у  2021-22 навчальному році.

 

 1. Контроль за виконанням наказу покласти на посадову (призначену) особу  з питань цивільного захисту  Б’ялківську Н.М.

 

 

 

 

 

 

Завідувач ДНЗ                                                            С.М.Погорелова

 

 

З наказом ознайомлена                                                  Н.М. Б’ялківська

Логін: *

Пароль: *