ЗДО №3, "Сонечко", Хмільник
Хмільник, Вінницька область

Про призначення відповідальних осіб за об’єкти підвищеної небезпеки, закріпленими ділянками роботи та створення безпечних умов життєдіяльності

управління освіти хмільницької міської ради

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОЧОК) № 3 « СОНЕЧКО»  м. ХМІЛЬНИКА ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

НАКАЗ

 

 

       04.01.2021                                                                                             № 5

 

Про призначення відповідальних осіб

за об’єкти підвищеної небезпеки,

закріпленими ділянками роботи та

створення безпечних умов життєдіяльності

 

 

З метою забезпечення безпечної життєдіяльності в ДНЗ,

 

                                                      НАКАЗУЮ:

 

 1. Призначити відповідальним  за газове господарство в ДНЗ №3 та його безпечну експлуатацію згідно п. 1.42 ПБСГУ на випадок тривалої відсутності керівника ДНЗ №3 ( відпустка , лікарняний, відрядження)        завгоспа Пугача О.І.
 2. Відповідальному за газове господарство в своїй роботі керуватись нормативними документами та актами з охорони праці, ПБСГУ, посадовими та виробничими інструкціями.
 3.  На випадок тривалої відсутності керівника ДНЗ №3 ( відпустка , лікарняний, відрядження)  призначити відповідальними за безпечну експлуатацію котлів, водопідігрівачів, посудин, трубопроводів, що працюють під тиском, опалювального пункту -   завгоспа  Пугача О.І.
 4. Відповідальному за опалювальний пункт в своїй роботі керуватись нормативними документами та актами з охорони праці, ПБіБЕ, посадовими та виробничими інструкціями.
 5. З метою організації безпечної експлуатації теплової мережі і теплових камер, що належать до опалювального пункту ДНЗ №3 та згідно п. 5.24 ПТЕТУМ призначити відповідальним -   завгоспа  Пугача О.І.
 6. Призначити відповідальним за безпечну експлуатацію водопровідних і каналізаційних мереж, каналізаційних та водопровідних камер,що належать ДНЗ №3-   завгоспа  Пугача О.І
 7. У відповідності до п. 5.1.2; 5.1.3; 5.1.4; ПТЕЕС призначити відповідальними за електрогосподарство по ДНЗ №3-   електрика Шулакова О.В.
 8. Відповідальному за електрогосподарство в своїй роботі керуватись нормативними документами та актами з охорони праці, ПТЕЕС, ПБЕЕС, ПУЕ, посадовими та виробничими інструкціями.
 9. На випадок тривалої відсутності керівника ДНЗ №3 ( відпустка , лікарняний, відрядження)  призначити відповідальним за  пожежну безпеку і пожежний інвентар -   завгоспа  Пугача О.В.
 10. Відповідальному за пожежну безпеку в своїй роботі керуватись нормативними документами та актами  та Правилами пожежної безпеки для закладів освіти , посадовими та виробничими інструкціями.
 11. На випадок тривалої відсутності керівника ДНЗ №3 ( відпустка , лікарняний, відрядження)  призначити відповідальними за  створення безпечних умов життєдіяльності -   вихователя – методиста Б’ялківську Н.М.
 12. Відповідальному за БЖД в своїй роботі керуватись нормативними документами та актами ,  інструкціями з ОП, ДБН, СніП.
 13. У відповідності до правил безпеки та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском призначити відповідальним за транспортування , зберігання балонів і посудин з легкозаймистими та горючими рідинами і газами і їх використанні при проведенні зварювальних та інших робіт-   завгоспа  Пугача О.В.
 14. Відповідальній особі привести обладнання , технічну документацію опалювального пункту у відповідність до технічних вимог, норм та правил з безпечної експлуатації.
 15. Контроль за виконанням цього наказу лишаю за собою.

 

 

 

 

 Завідувач  ДНЗ №3                                                       С.М. Погорелова

 

 

З наказом ознайомлений                                               О.І. Пугач

                                                                                   О.В. Шулаков

                                                                                         Н.М. Б’ялківська           

Логін: *

Пароль: *